Корзина (0)

Спортивне харчування - що це?

 sportnutrition2

Спортивне харчування – це незамінні товари або біодобавки для спортсменів або людей ведучих активний спосіб життя і які хочуть підтримати своє здоров'я і молодість. Спортивне харчування виготовляється з натуральних продуктів (яловичина, яйця, молоко, соя, пшениця тощо) і дозволено для продажу в аптеках, спортивних магазинах та інтернет-магазинах. Спортивне харчування розробляють фахівці в основному в Америці так як вони були піонерами в цій галузі у виробництві спортивного харчування в світі.

Якщо Ви відвідуєте заняття з фітнесу, кроссфиту, займаєтеся в тренажерному залі або захоплюєтеся будь-яким іншим видом спорту, то у Вас є прекрасна можливість досягти кращих результатів, використовуючи спортивне харчування, незалежно від того, чи прагнете Ви набрати якісну м'язову масу або схуднути і виглядати добре.

Спортивне харчування це хімія?

Ходить безліч чуток і розмов про спортивному харчуванні, приймати чи ні, наскільки воно корисно, чи можна обійтися без спортивного харчування і т. п.

Прийом спортивного харчування дуже важливий, як при наборі м'язової маси, так і при схудненні або бажання підвищити свої силові результати. Якщо Ви не будете правильно харчуватися, тобто вживати з їжею певну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і т. д., то всі Ваші тренування можуть бути марні і результати буде дуже скромні.

Три правила для досягнення результатів приймаючи спортивне харчування!

  • Постійна фізичне навантаження, мінімум три рази в тиждень з обов'язковою програмою тренувань. Програму тренувань Вам повинні будуть скласти професіонали своєї справи – тренери та інструктори, з якими Ви займаєтеся.
  • Здоровий сон, дуже важливий момент, тому що сон нам потрібен для відновлення не тільки енергії, але і всіх життєво важливих органів і звичайно ж м'язів. Здоровий сон дорослої людини має становити 8-10 годин.
  • Правильне харчування, про що і піде мова далі.

В процесі фізичних навантажень, наш організм витрачає величезну кількість енергії і корисних речовин (білків, жирів, вуглеводів тощо), які необхідно поповнити в найкоротші терміни після тренувань. Звичайно ж, ми їх отримуємо, в основному, зі звичайною їжею, але цього, як показала практика, не достатньо. Ось саме з цього ми повинні доповнювати свій щоденний раціон спортивним харчуванням.

sportnutrition1

Спортивне харчування не замінює звичайне!

Спортивне харчування можна використовувати для збільшення силових показників, для набору "якісної" м'язової маси і для швидкого схуднення. Спортивне харчування не має побічних явищ, т. к. виготовляється з натуральних продуктів.

Як вибрати спортивне харчування?

Зараз на ринку спортивних добавок є величезний вибір спортивного харчування, різних виробників, і звичайній людині дуже важко розібратися у виборі . Ось для цього і є у нас фахівці зі спортивного харчування, які при купівлі у нас спортивного харчування дадуть дуже грамотну консультацію по використанню і допоможуть підібрати спортивне харчування. У нас працюють професіонали найвищого класу в галузі спортивного харчування, які допоможуть Вам розібратися в спортивному харчуванні і підібрати максимально ефективний комплекс прийому спортивного харчування, враховуючи Ваші особливості.

Як перевіряти спортивне харчування?

Насправді асортимент підручних засобів для перевірки спортивного харчування не так великий, як здається. Одним з найпоширеніших способів перевірки протеїну є заливка порошку окропом.
Перевірка протеїну на якість і білок!

Процедура заливання протеїну окропом ні в якому разі не може бути серйозним доказом автентичності добавки:
Даний метод працює тільки при поступовому нагріванні протеїну у воді протягом п'яти – десяти хвилин.
Температурна перевірка підходить тільки для однорідного сироваткового білка, в якому молекули білка можна умовно назвати сполученими. Вони знаходяться настільки близько один до одного, що будь-нагрівання викликає помітну денатурацию – перетворення в іншу форму, в нашому випадку – в тверду. Однак варто виробнику додати частинку казеїну або яєчного альбуміну, і весь спосіб втрачає актуальність.

Яскравим доказом неактуальність такого способу перевірки є звичайне нагрівання сухого молока. При кип'ятінні не відбувається денатурація білка, але це зовсім не говорить про те, що там немає амінокислотних молекул. Так що не варто цілком покладатися на даний спосіб.

Засвоюваність протеїну.

Деякі спортсмени скаржаться на розлад шлунку після прийняття протеїну, їх проблема полягає в тому, що у них індивідуальній непереносимості лактози. Змішавши протеїни з молоком, ви збільшите в ньому кількість лактози, що так само може сприяти виникненню діареї.

Спортивне харчування це розлучення?

Заяви про те, що людина не набрав м'язову масу після кількох банок протеїну, не можуть розглядатися в якості вагомого аргументу. Якщо б за ріст м'язів відповідав лише білок, одержуваний з спортивного харчування, то кожен другий чоловік міг би похвалитися атлетичною статурою як у Арнольда Шварценеггера.
Набір м'язової маси залежить від сукупності факторів, в числі яких правильний тренінг, збалансоване харчування і якісний відпочинок. Купівля та бездумне вживання навіть 25кг протеїну не гарантує результат, адже це всього лише білок в концентрованому вигляді.
Якщо вживаючи купити або купити протеїн, ви не досягли успіху, то не слід одразу ж думати, ніби вам підсунули підробку, Вам потрібно звернути вашу увагу на те, що і як ви робите, для того щоб домогтися успіху!

Протеїн-це хімія?

Багато новачків, почувши слово протеїн, асоціює його з так званої хімією, або навіть з фармакологією.
Ці сумніваються, вважають протеїн добавкою, яка шкодить здоров'ю, але чи так це насправді, давайте розберемося...
У наш час здоровий спосіб життя набули масовості, що призвело до зростаючої популярності спортивного харчування.

Що таке протеїн?

Протеїном називають білкові добавки у концентрованій формі. Слово протеїн перекладається з англійської мови як білок. Проводиться він з натуральних продуктів, а не синтезується штучно в хімічних лабораторіях, як вважають деякі.
Ніякими чарівними властивостями протеїн не має. Навіть десятки кілограмів протеїну не забезпечать вас атлетичною фігурою, якщо ви не будете правильно тренуватися, правильно харчуватися натуральною їжею і повноцінно відпочивати після тренувань.
Організм спортсменок і спортсменів потребує великої кількості білка та вітамінів. Така потреба з часом, сприяла створенню цілої індустрії спортивного харчування. Виробництво спортивного харчування почалося з появи спортивних добавок почалося саме з протеїнових комплексів.

Навіщо потрібен протеїн?

Властивості протеїнових комплексів дозволяють організму засвоювати велику кількість білка без напруження травної системи. Тому протеїн так популярний не тільки у всіх видах професійного спорту, але і у тих хто займається фітнесом, кроссфитом та інших.
Варто відзначити, що добова норма протеїну для спортсмена, який набирає м'язову масу становить два грами білка на кілограмів маси спортсмена, наприклад, якщо ви важите 80кг то вам потрібно за добу вжити 160гр. протеїну. Якісний протеїн містять невелику кількість жирів і вуглеводів, що важливо при "сушці".

Користь від протеїну?

  • Швидке і просте засвоєння;
  • Повноцінний амінокислотний склад, необхідний для росту м'язів;
  • Прийнятна вартість, порівнянна з вартістю натуральних білкових продуктів;
  • Простота і зручність прийому.

Купити протеїн – це необхідне доповнення до звичайної їжі. Прийом протеїну подарує вам заповітну мускулатуру дотримуючись білкової дієти, постійно тренуючись в зал і добре відпочиваючи не менше 8 годин на добу.

sportnutrition3

Отзывы клиентов

Нет ничего более увлекательного, чем воля, побеждающая непокорное тело
Купить в Киеве, Боярке, Одессе, Виннице, Полтаве, Сумах, Кременчуге, Николаеве, Днепропетровске, Львове, Харькове, Ровно, Кировограде, Ивано-Франковске, Житомире, Полтаве, Херсоне, Черновцах, Запорожье, Черкассах.