Корзина (0)

Спортивне харчування для дівчат

Спортивне харчування не обійшло своєю увагою і прекрасна стать. Хто як не дівчата піклується про свою красу і готові на будь-які жертви заради цього? У тому числі – вживати різне спортивне харчування.

sportivnoe pitanie deveshkam5

Яке спортивне харчування потрібно дівчатам?

Протеїни для дівчат

Протеїн для дівчини це джерело білка для м'язів і в якості харчування при різних дієтах. Адже навіть обмежуючи себе в їжі не можна доводити організм до виснаження – необхідно споживати і білки і вітаміни, щоб підтримувати роботу внутрішніх органів.

Сироватковий протеїн для дівчини

Основна перевага сироваткового протеїну полягає в його засвоюваності. Протеїн починає розщеплюватися відразу ж після потрапляння в шлунок, розщеплюючись там на амінокислоти, які потім потрапляють в м'язову тканину. І це основне переваг перед звичайною їжею так як в будь-який час доби (рано вранці, після тренування, перед сном) протеїн зі звичайних продуктів харчування (яєць, курячих грудок, яловичини, риби) перетравлюється занадто довго, що сильно знижує його ефективність. Проте в сироватковому протеїні є не тільки білок. У ній містяться пептиди, які, як вважається, покращують приплив крові до м'язів. М'язи отримують більше кисню, поживних речовин в той момент, коли в цьому виникає необхідність.

Як приймати протеїн дівчатам?

Приймати дівчатам потрібно 40 г сироваткового білка розведеного у воді або молоці, вранці натщесерце і відразу після тренування. Також можна готувати коктейлі в проміжках між прийомами їжі.

Казеїн для дівчат

Казеїн це вид білка який відрізняється тривалим періодом засвоєння, тобто він забезпечує надходження амінокислот до м'язів протягом трьох годин. Казеїн ідеально підходить дівчатам для прийому перед сном, коли в організм як мінімум 7-8 годин не буде надходити їжа.

Як приймати казеїн дівчатам?

Дівчатам потрібно брати 40 г казеїну за годину до сну . Можна готувати молочні коктейлі після тренування на основі 20 г казеїну і 20 г протеїну ізоляту.

Навіщо приймати дівчатам амінокислоти?

Амінокислоти - це складові частини білків. Тому і принцип дії у них такий же, що і у протеїну. Тобто амінокислоти потрібні для відновлення структури м'язів і для росту м'язів у обсязі. А тепер більш докладно. якщо ви систематично тренуєтеся в силовому режимі, то потреба в амінокислотах для вас може зростати в декілька разів. Ясна річ, що їжі в кілька разів більше ви просто нездатні з'їдати.
Взагалі, амінокислоти можна приймати як у період набору маси, так і в період «сушки». У першому випадку ви ростіть м'язи за рахунок прийому амінокислот. А у другому – просто не даєте м'язам руйнуватися, поставляючи будівельний матеріал для них.

Амінокислоти BCAA для дівчат

Амінокислоти BCAA це комплекс з трьох найбільш важливих амінокислот (лейцин ,ізолейцин, валін), що мають розгалужену молекулярну структуру.
Особлива структура BCAA забезпечує їм унікальні властивості, які благотворно впливають на організм. BCAA здатні збільшувати тривалість тренування і служать джерелом енергії для м'язових тканин, а також гальмують розвиток м'язової втоми, викликаної фізичними навантаженнями. Крім того, амінокислоти BCAA безпосередньо беруть участь у створенні нових м'язових тканин в якості будівельного матеріалу. Лейцин стимулює процес зміцнення і відновлення м'язів. Як приймати амінокислоти BCAA дівчатам? Дівчатам потрібно приймати 10 г BCAA під час тренування.

Аргінін для дівчат?

В організмі дівчині ця амінокислота регулює кров'яний тиск і допомагає очиститися від шлаків. Аргінін дівчата використовують для швидкої регенерації травмованих тканин, лікування суглобів, профілактики імунодефіциту.
Протеїн необхідний дівчатам для зростання м'язових волокон, без нього не виростуть груди, ні гарні ноги. Заняття фітнесом допомагають зробити м'язи твердими і красивими, але якщо не давати організму будівельних матеріалів, процес піде дуже повільно.

Посилені тренування руйнують білки, потрібно вивести велику кількість шлаків з організму, і наситити кров свіжим азотом, який допомагає при відновленні м'язових волокон. Аргінін виконує всі ці функції, і навіть при помірних навантаженнях йде посилений відновлення і ріст м'язів.

Дівчата відзначають хороший ефект від прийому аргініну і для корекції фігури, і для відновлення після травм. При цьому марно сподіватися, ніби можна лежати на дивані, а аргінін у цей час стане створювати рельєфний торс – потрібно займатися фітнесом, тільки тоді буде результат.
Аргінін – чудовий очисник організму, він покращує роботу печінки і нирок, сприяє утилізації та виведенню білкових шлаків, спалює жири. Це властивість аргініну довелося по душі багатьом дівчатам, які страждають від зайвої ваги, і вони почали використовувати аргінін для очищення.

Креатин для дівчат?

Креатин – це добавка, яка допомагає збільшити силу і інтенсивність тренувань. З цієї причини багато дівчат думають що це виллється заодно і приріст м'язової маси.
Також вкрай важливо відзначити, що далеко не всі люди набирають вагу при використанні креатину, особливо дівчата. Одне з перших досліджень креатину, проведене з участю дівчат, показало, що прийом креатину може допомогти суттєво збільшити силові показники, без якого б то не було впливу на вагу тіла дівчини або кількість жирової тканини; аналогічні результати були отримані пізніше в декількох подальших дослідженнях. Це ще раз говорить нам про те, що дівчата можуть виграти від прийому креатину в збільшенні сили без небажаного набору ваги.

Як приймати креатину дівчатам?

Дівчатам потрібно приймати 5 г креатину перед тренуванням, можна поєднувати з амінокислотами BCAA.

sportivnoe pitanie deveshkam4

Бета-аланін для дівчат

Бета-аланін збільшує силу і витривалість, а також сприяє спалюванню жиру. Оскільки кількість карнозину, що виробляється в організмі, прямо залежить від надходження бета-аланіну, ефективність спортивних добавок з вмістом останнього не можна перебільшити. Приймати бета-аланін дівчатам 3 м безпосередньо до тренування.

Кон'юговані лінолева кислота (CLA) для дівчат

Цілий ряд досліджень підтверджує той факт, що кон'юговані лінолева кислота (CLA) стимулює спалювання жиру поряд із збільшенням сили м'язів. Основна дія CLA проявляється у прискоренні обміну речовин в організмі. Крім того, CLA сприяє розщепленню жиру під час сну, що запобігає розпад м'язових тканин. Дівчатам потрібно приймати 2г кон'югованих лінолевої кислоти три рази в день під час їжі.

Омега-3 для дівчат

Для чого потрібна Омега-3 дівчатам? У малих кількостях він покращує загальний стан здоров'я, а у великих – активує гени, що відповідають за розщеплення жирів. Дівчатам необхідно приймати 2 г риб'ячого жиру три рази в день під час їжі.

Вітаміни для дівчат

Вітаміни для дівчат відрізняються від аптечних аналогів спеціально оптимізованим складом під потреби саме спортсменок. Відповідно зроблений ухил у бік мікроелементів, сприяють зміцнення імунітету і беруть участь у процесах, що відбуваються в м'язових клітинах, суглобах, зв'язках.

Комплекс вітамінів групи В для дівчат

Вітаміни групи B сприяють виробленню енергії у дівчат із надходять в організм поживних речовин, а також транспортування кисню до м'язовим тканинам. Якщо дівчина відчуваєте занепад сил і втому? Швидше за все, причина в дефіциті вітамінів групи B. Деякі вітаміни групи B мають додаткові властивості: рибофлавін нормалізує процес травлення і стимулює використання білка, отриманого з продуктів харчування, в будівництві м'язових клітин; фолієва кислота необхідна для нормального розвитку плода в утробі матері, а також приймає участь у виробленні окису азоту в організмі. Вітамін C бере участь у синтезі гормонів, амінокислот і колагену, а також, що найголовніше, нейтралізує вільні радикали, які утворюються під впливом фізичних навантажень. Захист від вільних радикалів підвищує рівень оксиду азоту в організмі, що сприяє розвитку м'язової витривалості, зниження втоми і збільшення обсягу і сили м'язів. Вітамін D збільшує м'язову силу дівчата – впливаючи на рецептори м'язових волокон і активізує гени, що відповідають за силу й обсяг м'язів. Крім того, вітамін D сприяє схудненню, особливо в поєднанні з кальцієм.

Навіщо потрібен кальцій для дівчини?

Всім відомо, що від наявності кальцію в організмі залежить здоров'я кісток. Але чи знали ви, що кальцій також необхідний для скорочення м'язів? При нестачі кальцію м'язи не можуть функціонувати належним чином. Крім того, вчені вважають, що цей скромний мінерал сприяє схудненню. Пояснюється це наступним чином: кальцій знижує темпи засвоєння жиру в кишечнику і пригнічує вироблення кортизолу – гормону, який сповільнює розщеплення жирових клітин. Дівчатам потрібно приймати 500-600 мг кальцію двічі в день.

Колаген для дівчат

Колаген це речовина, що покращує роботу суглобів, стан шкіри. Входить в багато крему, мазі і косметичні засоби. Колаген зміцнює суглоби і робить вашу шкіру підтягнутою і пружною.

Жироспалювачі для дівчат

Жироспалювачі залишатися самими затребуваними добавками для дівчат. Хороший і працюючий продукт – це L-карнітин. Переважна більшість сжигателей жиру його містять. З нього і варто починати. Поступово підвищуючи дозування і, можливо, переходячи на інші препарати, де є ще рослинні екстракти різних рослин, що поліпшують процеси термогенеза. При цьому треба пам'ятати, що препарати якісного виробництва абсолютно нешкідливі і безпечні.

sportivnoe pitanie deveshkam3

Отзывы клиентов

Было бы здоровье — остальное будет.