Корзина (0)

Бустер тестостерону що це таке?

Бустери тестостерону або анаболічні комплекси – це скарб для спортсменів, особливо для тих, чий вік перевищує 30 років, всім відомо, що з віком власний синтез тестостерону в організмі слабшає.
Дані добавки дозволяють покращити ефективність ендокринної системи з вироблення тестостерону, при цьому не втручаючись в її роботу. Бустери тестостерону складаються з натуральних компонентів з цього вони абсолютно безпечні для здоров'я. Беручи тестостеронові бустры ви отримаєте довгостроковий і безпечний для здоров'я результат.

testosteron1

Підбір бустерів тестостерону

Бустери тестостерону необхідні для підвищення рівня тестостерону та відповідного прискорення набору м'язової маси. Однак деякі бустери тестостерону крім компонентів для стимуляції вироблення тестостерону можуть містити ряд інших сполук для збільшення анаболізму і підвищення рівня гормону росту. Також важливо відзначити, що найчастіше бустери тестостерону містять відразу кілька компонентів, які збільшують продукції тестостерону різними способами.

Який бустер тестостерону купити?

Атлетам-початківцям рекомендується придбати бустер тестостерону з основних діючих компонентів, наприклад: трибулус террестрис, ікаріїн, пальметто, ZMA, мукуна пекуча, D-аспарагінова кислота і деякі інші.

Немає ефекту від бустера тестостерону?

На сьогоднішній день індустрія спортивного харчування при виробництві добавок такого формату використовує величезну кількість всіляких рослинних активних сполук. Незважаючи на великий вибір добавок, багато атлети не отримують бажаного результату.
Справа в тому, що кожний компонент по-різному впливає на людину. Причиною є цілий ряд факторів, починаючи від якості харчування і закінчуючи розпорядком дня і режимом сну. (Дотримання режиму сну дуже важливо).
Крім того, не можна забувати про індивідуальному будову травної та ендокринної системи. У деяких людей дуже чутливі рецептори, в інших же зазначається повне відсутністю реакції на деякі навіть найсильніші з'єднання.
Саме тому в інтернеті можна побачити негативні відгуки про тестостероновых бустерів. Однак кожен виробник перед виведенням на ринок свого продукту перевіряє ефективність його дії в клінічних умовах на тестовій групі атлетів.
В реальності може виявитися так що, якщо конкретна добавка відмінно працює на окремому атлета або групі, вона, незважаючи на це, може показати нульовий ефект на іншій людині. Тому спочатку необхідно визначити перелік компонентів, які «працюють» саме на вас, про що ми говорили вище.

testosteron4

Які тестостеронові бустери краще?

Деякі спортсмени відзначають відсутність ефективності добавок, незважаючи на численні позитивні відгуки, вони не відчувають заявлених ефектів. Такі випадки цілком відносяться до усього, що сказано вище. Зважаючи індивідуальності організму, деякі активні сполуки просто «не працюють» саме на конкретну людину.
У цьому випадку рекомендується відмовитися від покупки найбільш популярний добавок і переключитися на новинки або щодо непопулярні тестостеронові бустери. При цьому важливо аналізувати склади добавок і порівнювати їх, аби не купувати аналогічний продукт зі схожим складом.
Справа в тому, що переважна більшість бустерів і анаболічних комплексів, які займають Топові місця в рейтингах, створюються на основі схожих активних сполук.

Як приймати Тестостероновый бустер?

Тестостеронові бустери або анаболічні комплекси – спеціалізоване ефективне спортивне харчування для підвищення рівня тестостерону. Високий рівень тестостерону істотно полегшує нарощування м'язової маси.
Однак їх ефективність залежить від правильного застосування. У даній статті ми дамо ряд практичних рекомендацій, які допоможуть вам отримати найбільшу користь від добавок такого формату.
Основний принцип: якщо ви почали приймати тестостероновый бустер то жодним разі не можна приймати препарат аналогічної дії, одноразово приймається тільки одна добавка. Якщо ви вирішили спробувати відразу два бустера тестостерону то передозування і цілий ряд побічних ефектів Вам будуть гарантовані! Ви отримаєте від продуктів не користь, а шкоду. Пам'ятайте: у даному випадку більше – не значить краще. Якщо ви не розбираєтеся в дію основних активних сполук, але при цьому хочете отримати більше ефектів, то виберіть собі кращий бустер тестостерону. Якщо ви вирішили ризикнути і поєднати різні продукти (що вкрай небажано), то дивіться, щоб їх склади не співпадали!

Скільки робити перерву після курсу бустера тестостерону?

Переважна більшість виробників вказують на етикетці бустера або анаболічного комплексу необхідність робити перерву після того як пройшли курс прийому. Перерва дійсно необхідний, питання полягає лише в тривалості циклу!
Деякі виробники рекомендують приймати свої добавки безперервно, протягом 6-8 тижнів. Однак у багатьох випадках вже після закінчення 4-го тижня до багатьом активним з'єднанням організм спортсмена перестає сприймати дію тестостероновых бустерів.
Основними ознаками настання несприйнятливості є відчуття зниження ефективності дії та бажання збільшити дозування.
З урахуванням вищесказаного, найбільш оптимальною схемою прийому є 4-3, тобто 4 тижні прийому змінюються 3-ма тижнями відпочинку. При цьому, в період відпочинку рекомендується повністю відмовитися від анаболічних комплексів і бустерів тестостерону, однак тут є невелика особливість! Ви можете купити відразу 2 добавки, але обов'язково з абсолютно різними складами. І тоді одна добавка може легко заміняти іншу під час відпочинку, без ризику настання ефекту несприйнятливості. Як правило, той чи інший виробник замовчує про цей факт, щоб покупець залишався лояльним тільки до його фірмового продукту.

Кількість циклів прийому бустера тестостерону?

Вище ми запропонували стандартний цикл прийому: 4-3. Виникає питання: а скільки таких циклів підряд може бути?
Якщо ви відчуваєте, що якийсь певний бустер або анаболічний комплекс дуже добре працює саме на вас, то не рекомендується поєднувати його або замінювати яким-небудь іншим. Пропийте його протягом 4 тижнів, потім візьміть невеликий відпочинок і знову поверніться до прийому цієї добавки. Таких циклів прийому може бути два. Після другого циклу прийому одного продукту рекомендується поміняти його на комплекс з абсолютно іншим складом.

Дозування прийому бустера тестостерону

Ніколи не перевищуйте зазначену рекомендовану добову дозу! Як вже зазначалося вище, що більше – не значить краще. Активні сполуки підібрані спеціальним чином, щоб в помірній кількості точково впливати на синтез тестостерону та інших гормонів. Надлишок компонентів протягом доби може викликати ряд побічних ефектів (які перераховуються в описах до продуктів).

Комбінування з іншим спортивним харчуванням

Всі ьустеры тестостерону комбінується з протеїном та іншими добавками. Сумісність добавок багато в чому залежить від збалансованості і стабільності складу.
Нюанси прийому
1. Завжди вживайте бустери тестостерону на порожній шлунок, навіть якщо в інструкції не зазначено такого правила.
2. Вживайте добавки такого формату кожен день в один і той же рекомендоване в описі до нього час. Стабільний графік прийому тестостеронового бустера дозволить вашому організму підлаштується під даний режим, що безумовно, покращить ефективність добавки.
Збільшення ефективності від прийому тестостероновых бустерів

Для того щоб бустери працювали на всі 100%, необхідно простежити і за іншими факторами, такими як харчування і правильні тренувальні навантаження без надмірних стресових навантажень і стомлення ЦНС.
Якість раціону можна підтримати за допомогою протеїнових і амінокислотних комплексів разом з жировими добавками.

Відпочинок

Це один з найважливіших пунктів! Для найкращого ефекту таких добавок настійно рекомендується дотримуватися режиму сну, тобто спати достатньо що б ви відпочили: приблизно 8 годин.

testosteron3

Отзывы клиентов

Нет ничего более увлекательного, чем воля, побеждающая непокорное тело
Купить в Киеве, Боярке, Одессе, Виннице, Полтаве, Сумах, Кременчуге, Николаеве, Днепропетровске, Львове, Харькове, Ровно, Кировограде, Ивано-Франковске, Житомире, Полтаве, Херсоне, Черновцах, Запорожье, Черкассах.